RolePlay8Craft

Forum serwera minecraft : RolePlayCraft IP: sph.owncraft.pl:6469. Serwer survival/roleplay


#1 2012-12-26 10:23:11

KSova

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 20
Punktów :   -1 

Polecam te kilka pluginow

Wiec tak, polecam pluginy:
1. Heads-Glowy ze skinow np. Glowa skkf
2. SurvivalGames-Dodaje Hunger Games,Survival Games
3. LifeMC - Nie rozumie go za bardzo ale jest na kwadratowej masakrze i umozliwia jedzenie diaxow, ktore daja ta sama mozliwosc co zlote jablka tylko dzialaja lepiej
4. SimpleSpleef-Dodaje spleefa
5. Citizens-Dodaje NPC, ktorzy moga byc kupcami, czarownikami itd.

P.S.
Ostatnio nie ma mnie na serwerze, poniewaz kilka dni temu wystapil na nim Read Time Out i od tego czasu pisze mi ciagle Cant Reach Serwer lub
Cant resolve Hostname i nie wiem co sie dzieje Help!!!
Z gory dzieki

Ostatnio edytowany przez KSova (2012-12-26 10:24:26)


Gry strategiczno ekonomiczne - Moja pasja:)

Offline

 

#2 2012-12-26 10:46:01

KSova

Gracz

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 20
Punktów :   -1 

Re: Polecam te kilka pluginow

Pobierz paczke plikow serwerowych BR3ND z MPCforum, sa super tylko musisz pobrac inny bukkit i permission ex ale moge ci wszystko skypem przeslac ale jaki skype masz bo pliki sa super
---
Przepraszam bardzo, ale to nie są texturepacki, więc musiałem przenieść. Złączyłem też dwa tematy w post ze względu na to, że drugi temat był kontynuacją pierwszego. Co do  serwera, jest on zamknięty i są naprawiane pluginy i robiona nowa mapa. Nie jest robione pod wzór, bo było w innym, złym dziale.
Amaltis


Gry strategiczno ekonomiczne - Moja pasja:)

Offline

 

#3 2012-12-26 14:23:59

Amaltis

Admin

39845365
Skąd: Miejsce?
Zarejestrowany: 2012-06-19
Posty: 65
Punktów :   

Re: Polecam te kilka pluginow

Moim skromnym zdaniem:
Heads- niezbyt użyteczny plugin, a za dużo pluginów lepiej nie wgrywać. Przeciw.

SurvivalGames- cóż, jestem bardziej za wgraniem tego pluginu.

LifeMC- z  tego co czytałem, nie jest już kontynuowany, poza tym nie wgrywa się pluginu, którego się nie rozumie- z tego co usłyszałem, banuje po danej ilości śmierci, co u nas nie jest dobrym pomysłem.
Lepiej nie wgrywać danego pluginu tylko dlatego, że był na jakimś sławnym serwerze.

SimpleSpleef- jestem za. Stary i dobry spleef, trzeba by było tylko zrobić arenę spleefu.

Citiziens- cóż... Średnio. Byłbym za jeżeli ułożylibyśmy mapę specjalnie z miejscami dla NPC i zbudowali dosyć duże miasto.

Co do ostatniego... Czekam na zdanie Minefana. Bo ja nic nie mam do plików serwerowych. Ale moim zdaniem lepiej stworzyć swoje w swoim stylu, a nie kopiować od innych. Ale w tym jest kilka wartościowych pluginów.
MobDisguise, CraftBook. Ten ostatni dodaje przydatne mechanizmy za pomocą tabliczek oraz można ustawiać teksty, które widać, gdy klika się na biblioteczki. Gdybyśmy byli za bardzo rozbudowani, moglibyśmy wgrać plugin na kilka światów, ale póki co- według mnie- niezbyt.


Kontakt głosowy: jedynie TS.

Offline

 

#4 2012-12-28 22:10:13

 minefan

HeadAdmin

Skąd: Gdzieś, daleko ;)
Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 99
Punktów :   

Re: Polecam te kilka pluginow

Jestem za: Heads, SimpleSpleef, SurvivalGames oraz Citizens.


1.Admin zawsze ma racje.
2.Jeśli admin się pomyli, patrz punkt pierwszy

http://mag.racked.eu/cimage/i6012/Achievement++get%21/MINEFAN/mca.png

Offline

 
IP serwera: sph.owncraft.pl:6469 UWAGA, serwer jest kontynuowany przez użytkownika BARTO, pod nowym IP. 2014 10 kwietnia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.bikerboyzteam.pun.pl www.ashamani.pun.pl www.mbmlegnica.pun.pl www.mithrill.pun.pl